Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб-Нд: Вихідний

  svit.server@gmail.com

0
Мій кошик

Серверні шафи

19-дюймові серверні стійки та шафи, полиці та аксесуари-це просте, добре продумане та економічне рішення для організації та безпеки серверів та мереж. Вентиляція, прокладка кабелів і модульність полегшують роботу.

За допомогою цих елементів можна побудувати свою власну серверну кімнату, використовуючи необхідний розмір обладнання і додавання компонентів з широкого спектру опцій, представляє велику цінність для багатьох ІТ-менеджерів. У швидко мінливих мережевих середовищах менеджери центрів обробки даних також приділяють велику увагу серверних шафах.

Телекомунікаційна шафа 19": особливості експлуатації

Тип вибраних серверних шаф повинен залежати від методів охолодження, що використовуються в середовищі, де вони будуть встановлюватися і використовуватися. З теплом, утворюваним сучасними більш щільними технологіями, такими як блейд-сервери, розуміння ролі, яку серверні шафи грають у повній стратегії охолодження ЦОД, має важливе значення для загальної картини витрат.

Зручна система охолодження попереджає можливий перегрів обладнання. Для цього короб виготовлений з вентиляцією у вигляді множинних отворів. Крім того, серверні шафи оснащені шумоізоляцією, яка ефективно пригнічує шум. Купити комутаційну шафу, що відповідає індивідуальним вимогам, можна в інтернет-магазині.

Характеристики серверної шафи 19 дюймів

Монтажний процес полегшений, оскільки серверні шафи виготовляються з усіма необхідними деталями для простого розміщення. Ціна серверного шафи залежить від обраних особливостей. Вони можуть використовуватися для розміщення сервера, свіча, роутера і хаба. Купити мережеву серверну шафу сьогодні можна в безлічі варіантів
У зв'язку з швидко мінливими вимогами до ІТ менеджерам центрів обробки даних необхідно приймати рішення про покупку серверної шафи з урахуванням майбутніх змін і доповнень в мережі. Чим більше опцій і аксесуарів доступно для лінійки серверних шаф, тим більше гнучкості і внутрішньої майбутньої цінності.
Характеристики шафи для сервера:

  • в середньому, серверний шафа здатний витримувати навантаження в 68-113 кг.
  • Вантажопідйомність шафи різниться в залежності від ваги, який він може безпечно витримати. Примітка: також необхідно переконатися, що підлога або стіни установи можуть витримати вагу повністю завантаженого ящика;
  • повністю перфоровані серверні шафи забезпечують максимальні переваги охолодження без шкоди для безпеки;
  • максимальний внутрішній робочий простір зазвичай на 100-150 мм менше, ніж глибина каркаса.

Комунікаційний серверна шафа має різні габарити відповідно з самим сервером. Серверні шафи зазвичай поставляються в конфігурації шириною 600 мм і 800 мм. Незалежно від обраної конфігурації, серверна шафа буде містити стандартні 19-дюймові монтажні кути для стійкового обладнання. Основна відмінність між варіантами шириною 600 мм і 800 мм - це простір для прокладки кабелів.

Де придбати телекомунікаційні серверні шафи в Україні

Купити серверну шафу в широкому розмаїтті моделей можна на сайті компанії Svit Server. Ціна продукції залежить від індивідуальних характеристик представлених варіантів. Удосконалити свою систему можна, додавши великий асортимент аксесуарів і опцій.

В інтернет-магазині також представлено і інше мережеве обладнання та додаткові аксесуари. Доставка шаф та іншого товару доступна в Київ та інші міста України. Всі товари поставляються з гарантією якості.

Найчастіщі запитання про серверні телекомунікаційні шафи

⭐ Які серверні телекомунікаційні шафи найпопулярніщі у 2020 році?

 

? Які новинки в категорії серверні шафи з'явилися в 2020 році?

 

? Які серверні шафи мають найнижчу ціну?

 

? Що необхідно прикупити до серверної шафи?

До серверних шаф часто буває необхідно докупити серверні полиці та інші комплектуючі. Найти все що вам потрібно ви зможете за посиланням.

 

 

Ціни на телекомунікайні серверні шафи в Украине

Самий найдешевший товар Шафа настінна 4U, 10", глубина 280 мм , Hypernet WMNC10-4U 1170 грн
Самий дорогий товар Кліматична підлогова шафа 42U, 800x825 (Ш*Г), зібраний з кондиціонером 78580 грн
Самий популярний товар Шафа серверна підлогова 19", 24U, 610х675мм (Ш*Г), розбірна, чорний, UA-MGSE2466MB 12557 грн
Самий обговорюваймий товар Шафа серверна настінна 19", 9U, 507х600х500мм (В*Ш*Г), розбірна, cерый, UA-MGSWA95G 4642 грн
Вгору